BRĪVDABAS KAFEJNĪCA

Brīvdabas kafejnīca "KŪP BBQ"

Kultūrvietā “Atmodas Dārzs” atrodas brīvdabas kafejnīca un bārs “KŪP BBQ”.  

"KŪP BBQ ir vieta, kur brīvā atmosfērā var nogaršot dažādus sātīgus gaļas ēdienus ar piedevām. Mūsu ēdienkarte ir balstīta uz autenstisko barbekjū ēdiena pagatavošanas procesu. BBQ gaļa ir lēni kūpināta un gatavināta, tādējādi nezaudējot sulīgumu. Tas ir lēns gaļas gatavināšanas process uz uguns, kas padara gaļu sulīgāku, dod aromātu un īpašu garšu!

BBQ gaļas produkta pagatavošanai ir vēltītas vairākaks stundas KŪP virtuvē. Katram BBQ produktam pagatvošanai vēltītās stundas atšķiras. Gaļa tiek iemasēta un apstrādāas ar marinādi, kas pēc marinēšanās procesa ļauj gaļas šķiedrās nokļūt izvēlētās malkas dūmu aromātam un marinādes pēcgaršai.

Zīmols “Kūp BBQ” ir par KŪPināšanu un tas ir Liepājas ēdināšanas zīmols, kas piedāvā pēc īpašā rūpībā izstrādātām receptēm pagatavotus  bārbekjū (BBQ) ēdienus, nodrošina izbraukuma ēdināšanu (pop-up),  organizē kolorītus kulinārās baudīšanas notikumus īpašajā “KŪP BBQ” stilā uzņēmumiem vai draugu kompānijām un savā e-kafejnīcā piedāvā iegādāties liellopu un cūkgaļas BBQ ēdienus ērti lietojamā vakuuma iepakojumā.

Galerija

Šeit Tu vari ievadīt nelielu galerijas aprakstu.