trešās sezonas atklāšana 

"Atmodas Dārzs" gatavojas atvērt savus vārtus trešajai sezonai jau no 1. jūnija! Informācijai par atklāšanas pasākumu sekos! Uz tikšanos!

Adventes pasākumu cikls "ziemosta"

Šogad "Ziemosta" plānota kā trīs adventes pasākumi - 3., 10. un 17. decembrī, kuros tiks piedāvāta pasākumu programma ģimenēm ar bērniem. Pasākuma mērķis  ir izjust Ziemassvētku rosību un iesaistīties labdarības akcijā, vācot ziedojumus Karostas bezpeļņas organizācijai "Cerība bērniem".

Pasākumi “Ziemosta” notiek ar Liepājas Kultūras pārvaldes, "Māras Lācis", "OHM.LV", "InCopy", "WindUp", "Gatvess" konditoreja un "Liepājas Papīrs" atbalstu.


PROGRAMMA - 17.12.

14:00 - 18:00 Ziemostas mākslas tirdziņš;
14:00 - 15:00 Vokālā ansamblis “Podziņas” ar Ziemassvētku dziesmu programmu;
14:00 - 16:00 Izbrauciens zirga pajūgā (dalība pret 2 Eur ziedojumu);
14:00 - 16:00 Radošās darbnīcas - “WindUp” kreklu apdrukas darbnīca (dalība: 7 Eur), “Gatvess” piparkūku darbnīca un grāmatzīmju izgatavošanas darbnīca (dalība pret 2 Eur ziedojumu);

16:00 - 17:00 Mazās muzikālās pasakas “12 Dāvanas Lācim” 3.sērija ar Karīnu Tatarinovu un draugiem;
17:10 - 18:00 Rotaļas ar Ziemassvētku vecīti, bildēšanās un kopā priecāšanās!

Muzikālās pasakas

Katra pasākuma kulminācijā būs vērojamas mazās muzikālās pasakas - ziemas piedzīvojums trīs sērijās ar mūziku un pārsteigumiem “12 DĀVANAS LĀCIM”, kur aktrise Karīna Tatarinova un mūziķu duets Marta Kauliņa-Pelnēna un Mārtiņš Zālīte aicinās ciemos visus, kam patīk ziema un dzimšanas dienas. Teksta autore - Anta Priedīte, gaismu un video mākslinieki - Toms Streilis un Dainars Albužis.

ORGANIZĀCIJA "CERĪBA BĒRNIEM"

Organizācijas mērķis ir sniegt cerību un atjaunošanos tiem Latvijas bērniem un ģimenēm, kuri ir nonākuši krīzē - nabadzības, pajumtes zaudējuma, slimības un/vai atkarību dēļ.
“Cerība bērniem” strādā Karostā ar ielu bērniem kopš 2007. gada. Ikdienā nams uzņem un nodrošina vienu kompleksu ēdienreizi ar siltu ēdienu 20 - 25 Karostas, Tosmares un Laumas rajona bērniem, vecumā no 7 līdz 17 gadiem. Katru dienu palīdz bērniem ar mācībām, veidojot viņu motivāciju un vērtību ievirzi ar dažādām nodarbībām (rokdarbi, mūzika u.c.), kā arī seko līdzi bērnu emocionālajai pašsajūtai.

Bildes no pasākumiem "Ziemosta"

Mēs priecājamies ar jums dalīt šo pasakaino ziemas noskaņu, ko mūsu draugi OHM.LV ir notvēris fotomirkļos - "Atmodas Dārzs" teritorijā. 

Ja esi bijis kādā no pasākumiem, 3., 10. un 17. decembrī - ieskaties vai neēsi pamanīts arī Tu!
Spied uz konkrēto pasākuma dienu un apskati skaistās bildes! 


Pirmās adventes "Ziemosta", 3. decembris

Bildes pieejamas apskatīt un lejupielādēt līdz 31. decembrim - ŠEIT!

Otrās adventes "Ziemosta", 10. decembris

Bildes pieejamas apskatīt un lejupielādēt līdz 31. decembrim - 1.DAĻA un 2.DAĻA

trešās adventes "ziemosta", 17. decembris

Bildes pieejamas apskatīt un lejupielādēt līdz 31.decembrim - ŠEIT!