Privātuma politika

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Jūs varat uzzināt vairāk par sīkdatnēm, to izmantošanu un kontrolēšanas iespējām. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat lietot sīkdatnes saskaņā ar šo Sīkdatņu paziņojumu. Proti, Jūs piekrītat veiktspējas/analītisko sīkdatņu izmantošanai turpmāk norādītajiem mērķiem. Ja Jūs nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, jums ir tiesības aizvērt šo vietni un izdzēst no savas pārlūkprogrammas pārlūkošanas vēsturi ar visām sīkdatnēm.

Kas ir sīkdatnes? 

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu ierīci mājas vietnes apmeklēšanas laikā. Tad katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs. Sīkdatnes var atcerēties Jūsu preferences, uzlabot lietotāja ērtības, kā arī piemeklēt Jums piemērotākās reklāmas.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu ierīcē un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org.

Vispārīgi noteikumi

1.1. SIA "MĀRAS LĀCIS" (turpmāk – “mēs” vai “Atmodas Dārzs” ) ir apņēmusies aizsargāt un ievērot Jūsu privātumu. Darām visu iespējamo, lai mūsu veiktā personas datu apstrāde atbilstu 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes regulai (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula).

1.2. Jūsu personas datu pārzinis ir SIA “MĀRAS LĀCIS”, uzņēmuma reģ. Nr. 42102021567 adrese Flotes iela 16, Liepāja LV3405, e-pasts: [email protected].

1.3. Lūdzam rūpīgi izlasīt šo Privātuma politiku, lai saprastu, kādā nolūkā apkopojam un izmantojam Jūsu datus, kā arī, kā tos izmantosim.

1.4. Privātuma politikā apskatītas šādas tēmas:
1.4.1. Jūsu personas datu izmantošanas mērķi;
1.4.2. personas datu nodošanas trešajām personām gadījumi un dati, kas tiek nodoti;
1.4.3. Jūsu personas datu glabāšanas termiņš;
1.4.4. mārketinga paziņojumi;
1.4.5. Jūsu tiesības;
1.4.6. sīkdatņu izmantošana;
1.4.7. bērnu personas datus apstrāde;
1.4.8. Privātuma politikas izmaiņas;
1.4.9. veidi, kā sazināties ar mums.
1.5. Pirmo reizi apmeklējot mūsu interneta vietni, mēs lūgsim Jums apstiprināt, ka piekrītat tam, ka tiks izmantotas sīkdatnes ar šajā Privātuma politikā izklāstītajiem nosacījumiem.